پیام فرستادن

Guangdong Huimen Industrial Co., Ltd. feimenlmugolchina@gmail.com 86-020-31216371

Guangdong Huimen Industrial Co., Ltd. Company Profile
Quality Control
Home >

Guangdong Huimen Industrial Co., Ltd. Quality Control

Certificates
چین Guangdong Huimen Industrial Co., Ltd. certifications
چین Guangdong Huimen Industrial Co., Ltd. certifications
QC Profile

شرکت صنعتي گوانگدونگ هومنیک تولید کننده قطعات خودرو است که "تولید، توسعه و تجارت" را ادغام می کند. نام تجاری "feimenlmugol" توسط Lingfu برای سال های بسیاری تاسیس شد.این شرکت عمدتا قطعات موتور و قطعات شاسی را برای ایسوزو تولید می کند.قطعات الکتريکي

 

شرکت ما می تواند ISO900، TS16949، CE، EMARK، SASO و سایر گواهینامه های کیفیت را ارائه دهد، و مشتریان در بیش از 20 کشور و مناطق مانند اروپا، آمریکا، خاورمیانه،آفریقا، و جنوب شرق آسیا. اصل ما: کیفیت اول، خدمات اول، قیمت پایین. روح تیم ما: برابری و سود متقابل.

 

شرکت ما مطمئن ترین و قوی ترین قطعات جایگزین برای کامیون ها را فراهم می کند.

 

با رعایت اصل "اول مشتری، اول کیفیت" ما شرایط زیر را وضع می کنیم:

 

1. سطح کیفیت و هر گونه اطلاعات دیگر محصول باید دقیق و دقیق باشد. ما ملزم به اطلاع مشتریان خود از تمام اطلاعات مورد نیاز محصول و ارائه موارد مربوطه هستیم.

 

2. اگر یک ماده اشتباه به دلیل اشتباه خود ما تحویل داده شد، ما بدون قید و شرط مبادله یا بازپرداخت را قبول می کنیم، و هزینه های لجستیکی مرتبط را تحمل می کنیم.

 

3. اگر محموله به خاطر خطای شرکت لجستیک آسیب دیده باشد، ما بلافاصله با شرکت لجستیک تماس می گیریم و ادعا می کنیم.بازخورد و توصیه های بعدی در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه می شود. (شرکت لجستیک مخصوص به مشتری در این مورد قرار ندارد)

 

4. اگر آیتم اشتباه به دلیل اطلاعات اشتباه مشتریان تحویل داده شده باشد، ما مبادله یا بازپرداخت را قبول نمی کنیم.

 

5گارانتی

We always offer two-month warranty after shipment (some special products have different deadlines) excepting that the wrong delivery or damaged goods are caused by a third party or the customers themselvesخدمات حرفه ای پس از فروش و پشتیبانی فنی پس از آن دنبال خواهد شد.

About Us
Contacts
Contacts: Miss. zhang
Contact Now
Mail Us